KONST / Litografier / Färglitografi 11543414
nr 1154 3414
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, 1971, signerad och numrerad 18/90, motivet: 38x29
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:55:16
900 kr
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren